Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Akcija

 

Sveiki,

Mes norime Jums padėkoti, kad naudojatės www.SkelbiuVaikams.lt tinklalapio paslaugomis! Ir nuoširdžiai tikimės, kad ateityje galėsime būti Jums dar naudingesni.

Siekdami, kad Jūsų skelbimus pamatytų daugiau, savo vaikais besirūpinačių tėvelių, mes nusprendėme šiek tiek atnaujinti www.SkelbiuVaikams.lt svetainę.

Kas naujo Jūsų laukia?

Tikriausiai jau pastebėjote, kad tinklapyje atsirado naujas skirtukas "Sąskaita" ir tame skirtuke Jūs tikriausiai pastebėjote mažyčius paveiksliukus, kuriuos mes pavadinome "šypsenėlės". Kas gali būti gražiau - už vaiko Šypseną?!

Taip Jūs visiškai teisingai supratote, nuo šiol skelbimai www.SkelbiuVaikams.lt bus MOKAMI!

Kaip dabar reikės talpinti skelbimus?

Skelbimo patalpinimas kaip ir iki šiol lieka NEMOKAMAS!

Nuo 2012 m. kovo 19 dienos, visa skelbimų statistika bus anuliuota.
Iki šiol tituliniame puslapyje buvo rodomi skelbimai, kurie susilaukė daugiausiai tėvelių dėmesio ir buvo labiausiai prižiūrimi skelbimų savininkų.

Nuo 2012 m. kovo 19 dienos tituliniame puslapyje bus rodomi tik tie skelbimai, kurie turės "šypsenėles":

1. Naujausi skelbimai turintys (3) šypsenėles.
2. Naujausi skelbimai turintys (2) šypsenėles.
3. Naujausi skelbimai turintys (1) šypsenėlę.

Skelbimai grupėse, bus reitinguojami tokia pat tvarka.

SUPER NAUJIENA!
Visiems iki 2012 m. kovo 19 dienos registruotiems www.SkelbiuVaikams.lt tiklalapio vartotojams mes DOVANOJAME 150 šypsenėlių !

Bet tai dar ne viskas...

Mūsų tikslas, kad LAIMĖTŲ VISI: Jūs, mes ir svarbiausia Jūsų vaikai !

Taigi, skaitykite toliau...

1. Užsidirbkite šypsenėles rekomeduodami www.SkelbiuVaikams.lt svetainę elektroniniu paštu. Tai padaryti galėsite išsiųsdami rekomendacinį laišką savo draugui, o siuntimo formą rasite www.SkelbiuVaikams.lt skyrelyje "sąskaita".

2. Jūs naudojatės socialiniais tinklais (Facebook.com, Google+ ir kiti) ar forumais. Patalpinkite unikalią rekomendacinę nuorodą savo sienoje arba forume. Savo nuorodą rasite skirtuke "sąskaitą".

Jei Jūsų draugas užsiregistruos www.SkelbiuVaikams.lt svetainėje, jūs iš karto gausite 30 šypsenėlių bonusą . (Draugui nebūtina patalpinti savo skelbimo, užtenka tik prisiregistruoti)

Specialus pasiūlymas tinkalalapių savininkams.

Patalpinkite www.SkelbiuVaikams.lt reklaminį skydelį savo svetainės tituliniame puslapyje ir kas mėnesį gaukite 300 "šypsenėlių" premiją.
Dėl reklaminių skydelių kreipkitės elektroniniu paštu
info@skelbiuvaikams.lt

Tiesa, po reklaminiu skydeliu, Jūs galite talpinti savo rekomendacinę nuorodą, kurią rasite skirtuke "sąskaita" ir už kievieną registruotą vartotoją, Jūs gausite papildomą 30 šypsenėlių premiją.

Taip pat šypsenėles Jūs galite panaudoti reklaminio skydelio talpinimui www.SkelbiuVaikams.lt svetainėje. 10 šypsenėlių = 1 Lt. Reklamos kainas ir sąlygas rasite čia... Dėl reklamos kreiptis elektroniniu paštu info@skelbiuvaikams.lt.

Ir dar ne viskas...

  • Sukurtas FaceBook.com puslapis, kur nuolat bus talpinama atsitiktinė informacija apie naujai atsiradusius skelbimus. FB puslapyje bus talpinami tik tie skelbimai, kurie turės . Nebent Jūs tai darytsite patys ir kviesite prisijungti savo draugus.
  • Jūsų skelbimuose integruoti įrankiai leidžiantys, dalintis informacija FaceBook ir Google+ socialiniuose tinkluose.
  • Mūsų atsiskaitymų partneris mokejimai.lt.

Šypsenėlių pirkimas.

Šysenėles galite ir nusipirkti.

  • Šypsenėlė perkama vienai parai.
  • Atsiskaityti galima mokejimai.lt sitemoje leidžiamomis priemonėmis ir SMS žinutėmis (įkainius rasite skirtuke "sąskaita")

Svarbu!

Rekomenduoti ir rinkti į savo sąskaitą galite jau DABAR! Panaudoti šypsenėles galėsite tik nuo 2012 metų kovo 19 dienos .
Atminkite, kad visi iki 2012 m. kovo 19 d. www.SkelbiuVaikams.lt registruoti vartotojai, gauna 150 permiją. NESNAUSKITE, leiskite laimėti ir savo draugams!

Kas gali būti gražiau - už vaiko Šypseną?!
Nuoširdžiai
www.SkelbiuVaikams.lt komanda!