Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Žaisliukai / Mediniai Mediniai vaikų žaidimų nameliai

grįžti atgal
data : 2017-03-20 14:18
Peržiūrų skaičius : 4159

Mediniai vaikų žaidimų nameliai


Kaina : € 349 / 1205.03 Lt

Vaikiškas medinis namelis tai ne tik žaislas, tai originalus bei kūrybiškas laisvalaikio praleidimo būdas su vaikais, o tai pat puiki alternatyvą siekiant atitraukti vaiką nuo televizoriaus ar kompiuterio ekrano ir pasirūpinti pramogomis kieme, gryname ore. Įsigiję medinį vaikišką žaidimų namuką, vienas smagiausių dalykų kartu su vaiku jį surinkti, nudažyti jį pačiomis gražiausiomis spalvomis, pasirūpinti namelio interjeru bei eksterjeru. Visa tai suteikia neribotas galimybes vaiko savarankiškumo ugdymui ir lavinimui, o taip pat kūrybiškumo skatinimui. Išpildykite vaikų svajones, jie tai prisimins visą gyvenimą! 

Dauguma medinių vaikiškų sodo žaidimų namelių yra skirti vaikams nuo 3 metų. Jie pagaminti naudojant aukštos kokybės, sertifikuotą natūralią medieną. Nameliai padengti apsauginėmis impregnavimo priemonėmis specialiose aukšto slėgio impregnavimo kamerose – tai užtikrina namelių ilgaamžiškumą juos naudojant bet kokiomis oro sąlygomis. Visiems mediniams vaikiškiems žaidimų nameliais suteikiama netrumpesnė kaip 24 mėn. gamintojo garantija. Gaminant medinius namelius, pagrindinis prioritetas ir didžiausias dėmesys nukreipiamas į vaikų saugumą. Visi mediniai nameliai yra pritaikyti vaikų naudojimui, atidžiai patikrinti ir pripažinti saugiais naudotis, atitinka griežtus Europos sąjungos saugumo reikalavimus, tad žaidžiantys vaikai bus visiškai saugūs. 

Galite išsirinkti įvairių dydžių bei komplektacijų medinius vaikų žaidimų namelius, kurių kainos prasideda nuo 349€. Greitas pristatymas visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos svetainėje: https://www.4iq.lt/72-nameliai-ir-zaidimu-aiksteles 

Kontaktinė informacija
Vardas : 4IQ
Telefonas : +37061002111
El. paštas : info@4iq.lt
Miestas : Vilnius
Svetainė : www.4iq.lt

Panašūs skelbimai

Kaina : € Timberland Miestas : Elektrėnai