Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Vaiko kambarys / Baldai Rąstinės supynės, žaidimų aikštelės

grįžti atgal
data : 2015-07-08 08:35
Peržiūrų skaičius : 7605

Rąstinės supynės, žaidimų aikštelės


Kaina : € 10 / 34.53 Lt

Atliekame medienos gaminių gamybos ir montavimo paslaugas. Medžio gaminių gamyboje jau turime daugiau kaip 20 metų patirtį, todėl visi gaminiai yra patogus, kokybiški, praktiški ir ilgaamžiai. Iš įvairios pjautos medienos (ąžuolo, uosio, pušies, eglės) gaminame, atvežame ir sumontuojame medienos gaminius, tokius, kaip: lauko baldai, pavėsinės, supynės, žaidimų aikštelės, ar smėlio dėžės. Projektuojame ir parenkame tinkamiausius variantus.

Gaminame, pristatome ir sumontuojame pas klientą namuose medines lauko duris, vidaus duris ir palanges. Medinės durys ir palangės pagamintos pagal individualų užsakymą puikiai tiks prie bendro namų interjero.

Iš medžio, ar rąstų, gaminame ir įrengiame karkasines pirtis ir vasarnamius. Prie jų prideriname medines tvoras, vartus ir vartelius. 

 

Kodėl pasirinkti mus?

Todėl, kad tik su mumis Jus sutaupysite savo laiką, pinigus, gausite kokybišką, praktišką, patogų ir ilgaamžį medžio gaminį, be profesionalias įrengimo paslaugas.

 

PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE !

 

Smulkesne informacija puslapyje www.medziomagija.lt 

 

KONTAKTAI:

Tel.: 865057658 

El.p.: info@medziomagija.lt

Adresas: Garliava, Kauno raj.

 

Mediniai lauko baldai, lauko baldu gamyba, lauko baldų gamyba, sodo baldaimediniai stalai, mediniai suolai, rąstiniai baldai, medinės kėdės, sodo baldų gamyba, pavesinės, pavėsines, pavesinė, pavesine, pavesiniu statyba, pavėsinės statyba, pavėsinių gamyba, pavėsiniu irengimas, pavėsiniu irengimas, lauko pavesinės,  supynės, supynė, supynes, supyne, rąstinės supynės, supynės iš rąstų, supynes is rastu, žaidimų aikštelės, žaidimų aikštelė, zaidimu aikšteles, zaidimu aikštele, medinės durys, medines durys, lauko durys, vidaus durys, duris, vasarnamiai, vasarnamių statyba, vasarnamiu irengimas, vasarnamiu statyba, vasarnamių įrengimas, karkasiniai vasarnamiai, rastiniai vasarnamiai

Kontaktinė informacija
Vardas : medžio magija
Telefonas : 865057658
El. paštas : marketingskelbimam@gmail.com
Miestas : Kaunas
Svetainė : http://www.medziomagija.lt

Panašūs skelbimai