Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Vaiko kambarys Unikalus čiužinys lovytėms HAPPY BABY MAX

grįžti atgal
data : 2020-05-17 20:47
Peržiūrų skaičius : 1476

Unikalus čiužinys lovytėms HAPPY BABY MAX

Unikalus čiužinys kūdikių lovytėms HAPPY BABY MAX.

APRAŠYMAS

Čiužinio branduolys sudarytas iš 2 skirtingų sluoksnių. Iš vienos čiužinio pusės yra 5 cm HR putų poliuretano plokštė. Unikali, vertikali perforacija leidžia nevaržomai judėti orui suformuotomis angomis. Kitoje čiužinio pusėje yra "Blue Ocean" lateksas su mikro želė kapsulėmis, kurios puikiai absorbuoja drėgmės perteklių.

Čiužinys užtikrina tinkamą kūdikio temperatūrą ilsintis. Idealiai praleidžia orą vertikaliai dėl suformuotų angų. Papildomas vėdinimas iš šono 3D audinio dėka taip pat neleidžia kauptis perteklinei drėgmei.

Čiužinio užvalkalui iš kolekcijos "Happy" naudojamas megztas 3D tinklelis. Tai naujas produktas, kuris pagamintas naudojant poliesterio verpalus, kurie suteikia užvalkalui didelį oro pralaidumą ir minimalią drėgmės absorbaciją. Čiužinio užtrauktukas iš 3 pusių, tad lengvai nuimsite čiužinio užvalkalą skalbimui. Rekomenduojame skalbti delikataus audinio režimu iki 60°C temperatūros. Čiužinio užvalkalas nealergizuoja vaiko odelės, puikiai praleidžia orą ir yra anti-bakterinis. Specialus audinio apdirbimas užkertą kelią veistis dulkių erkutėms, grybeliams. Audinys sertifikuotas "Oko Tex Standart 100". 3D pagrindu sukurtas užvalkalas su nuostabiais, pastelinių spalvų drambliukų, lazeriniu printeriu atspaustais piešiniais.

Dvipusis čiužinys.

Čiužinio aukštis: 9 cm.

Čiužinio kietumas: H2 (vidutinis).

Tinka vaikams iki 30 kg svorio.

Amžiaus grupė: 0-24 mėn. 

Gamintojo garantija.

Čiužinius pristatome visoje Lietuvoje į namus.

Įsigyti galima čia: www.vaikovaikams.eu
Konsultuojame mob. +37069823364.
Info@vaikovaikams.eu

Kontaktinė informacija
Vardas : Vaikovaikams.eu
Telefonas : +37069823364
El. paštas : info@vaikovaikams.eu
Miestas : Vilnius
Svetainė : https://www.vaikovaikams.eu

Panašūs skelbimai