Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Tinklalapiai vaikams / Kiti tinklalapiai BNM Light Therapy Touch poliarizuotos šviesos...

grįžti atgal
data : 2015-06-23 07:58
Peržiūrų skaičius : 6275

BNM Light Therapy Touch poliarizuotos šviesos terapijos lempa

Kaina : € 329€ / 1135.97 Lt

Poliarizuotos šviesos terapija - veiksmingas būdas kovoti su spuogais, psoriaze, strijomis, randais, nudegimais, žaizdomis, pragulomis, votimis, skausmu, peršalimu ir kt.

 

Poliarizuotos šviesos terapija neretai yra pavadinama Bioptron terapija, ją siejant su Zepter kompanijos gaminama Bioptron poliarizuotos šviesos lempa, tačiau tiek Bioptron, tiek ir BNM-Medical poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra pagrįstos tų pačių poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. BNM-Medical kompanija savo laboratorijose Anglijoje koncentruojasi išskirtinai į natūralių terapinių gydymo priemonių kūrimą. BNM-Medical ir Bioptron poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra neabejotinos pasaulinės šviesos terapijos rinkos lyderės.

 

Poliarizuotos šviesos lempos yra itin naudinga gydymo namuose priemonė, kuri naudą teiks visiems šeimos nariams - nuo jauniausio iki vyriausio. Jau pradedant nuo kūdikystės, poliarizuotos šviesos terapija yra puikus būdas stiprinti vaikelio imunitetąmalšinti besikalančių dantukų skausmą, paaugus - efektyviai gydyti žaizdeles ir nubrozdinimusperšalimo ligas, o paaugliai neabejotinai šias lempas naudos jaunatviniams spuogams ir aknei išgydyti. Įvairūs dermatologiniai sutrikimai, tokie kaip psoriazėherpesasegzemosparaudimai ir kita, gali būti sėkmingai gydomi poliarizuotos šviesos lempomis. Kliniškai patvirtinta, kad poliarizuotos šviesos terapija padeda greičiau gyti žaizdoms po operacijų (taip pat ir Cezario pjūvio). O senyvo amžiaus žmonės dažnai susiduria su sąnarių ir raumenų skausmaisvenų varikozepragulomis ir t.t. - visa tai įveikti gali padėti poliarizuotos šviesos terapija.

 

Daugiau informacijos apie poliarizuotos šviesos terapiją ir poliarizuotos šviesos BNM-Medical lempas rasite e-parduotuvėje www.biomed.lt

 

Tiesioginė nuoroda į prekę:  http://bit.ly/poliarizuota-sviesa

 

PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

 

--

Pardavėjas:
UAB Doris Group
Laisvės pr.
60, LT-05120 Vilnius
Tel. +370 670 49201
El.pa
štas: info@biomed.lt

 

 

Raktiniai žodžiai: BioMed, poliarizuotos šviesos terapija, Bioptron terapija, poliarizuotos šviesos lempos, BNM-Medical lempa, Bioptron lempa, šviesos terapija.

Kontaktinė informacija
Vardas : biomed
Telefonas : +37067049201
El. paštas : info@biomed.lt
Miestas : Vilnius
Svetainė : http://biomed.lt

Panašūs skelbimai