Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Rūbeliai / Naujagimiams / Smėlinukai Bodžiukas kūdikiams

grįžti atgal
data : 2017-04-19 12:54
Peržiūrų skaičius : 3470

Bodžiukas kūdikiams

Kaina : € 13.5000 / 46.61 Lt

bodžiukai kūdikiams (bambuko pluoštas)

Bodžiukai kūdikiams (bodžiukai) iš bambuko pluošto yra nepaprastai švelnūs ir malonūs dėvėti ant gryno kūno. Jų švelnumas yra lyginamas su šilku ar kašmyru. Naujagimiui tai maloniausi drabužėliai! 

Be visų bambuko pluoštui būdingų savybių, reiktų pažymėti, jog viena iš daugelio priežasčių, kodėl taip tėvelių yra mėgstami bambukiniai drabužiai vaikams, tai kad jie pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Bambuko pluošto smėlinukuose nesirenka bakterijos ir alergenai, todėl jie yra tobuli jautriai ir/ar į alergiją linkusiai vaikučio odelei. Daugelis tėvų sako, jog bambuko pluošto drabužiai buvo vienintelė išeitis, odos problemų turintiems vaikučiams.

Bodžiukas iš bambuko pluošto
Bambuko pluošto smėlinukai kūdikiams (bodžiukai) labai gerai sugeria prakaitą, todėl Jūsų kūdikiai nebus šlapi nuo prakaito. Taip pat pasižymi šilumos kontrolės savybėmis. Bambuko audinys "kvėpuoja", todėl sugeba vasaros karštomis dienomis išlaikyti kūną nesukaitusį ir sausą, o vėsiomis žiemos dienomis - šiltą.
Bambuko pluošto smėlinukai kūdikiams (glaustinukai) labai paprasta užvelka vaikučiui - visos spaudės atsisega ir drabužėlio nereikia mauti kūdikiui per galvytę. Taip pat budžiuko rankovytės pasibaigia atsiverčiamomis pirštinaitėmis. Todėl galėsite, pagal poreikį, atlenkti ar užlenkti pirštinaites.

Sudėtis ir priežiūra:
95% bambuko viskozės pluoštas, 5% sertifikuota ekologiška medvilnė.

Įsigyti galite mūsų internetinėje parduotuvėje "Drabužiai vaikams internetu" www.drabuziai-vaikams-internetu.lt/rubeliai-kudikiams/smelinukai

Kontaktinė informacija
Vardas : Drabužiai vaikams internetu
Telefonas : +370 65644183
El. paštas : gedvile.sakalauskaite@gmail.com
Miestas : Vilnius
Svetainė : www.drabuziai-vaikams-internetu.lt

Panašūs skelbimai