Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Rūbeliai / Naujagimiams / Šliaužtinukai Šliaužtinukai kūdikiams

grįžti atgal
data : 2017-04-19 10:05
Peržiūrų skaičius : 4010

Šliaužtinukai kūdikiams

Kaina : € 24 / 82.87 Lt

Šliaužtinukai kūdikiams

Šliaužtinukai kūdikiams - tai patogus, šiltas, antro sluoksnio drabužis, kuris apsaugo mažylį nuo vėjų ir šalčių, nuo kojų pirštukų, visą kūną.

Šliaužtinukai kūdikiams - šliaužtinukai iš storesnio merino vilnos audinio

Storesnės merino vilnos frote šliaužtinukai kūdikiams - šliaužtinukai, tai šiltas, malonus drabužis, kuris dėvimas daugiau kaip antrasis sluoksnis vaikui aprengti. Merino vilnos kombinezonas be visų merino vilnai būdingų savybių, yra švelnus, malonus ir šiltas. Gali būti dėvimas žiemą kaip antrasis sluoksnis arba šiltesniu laiku (pavasarį, vėsesnę vasarą, rudenį) kaip viršutinis sluoksnis. Kombinezonas reguliuoja optimalią vaikučio kūno temperatūrą, pasižymi antibakterinėmis savybėmis bei neutralizuoja prakaito bei kitokius kvapus. Taip pat mažiausiųjų dydžių (56/62 ir 62/68 cm) rankovytės gali atsilenkti kaip pirštinaitės, todėl einant į lauką, jau nereikės rūpinti pirštinytėmis. Splava tik natūrali.

Šliaužtinukai, jų sudėtis ir priežiūra:
100 % sertifikuota merino vilna.

Įsigyti galite mūsų internetinėje parduotuvėje "Drabužiai vaikams internetu" www.drabuziai-vaikams-internetu.lt/rubeliai-kudikiams/sliauztinukai-kudikiams

Kontaktinė informacija
Vardas : Drabužiai vaikams internetu
Telefonas : +370 65644183
El. paštas : gedvile.sakalauskaite@gmail.com
Miestas : Vilnius
Svetainė : www.drabuziai-vaikams-internetu.lt

Panašūs skelbimai