Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Rūbeliai / Naujagimiams Bambukinis miegmaišiukas

grįžti atgal
data : 2017-04-19 12:57
Peržiūrų skaičius : 3667

Bambukinis miegmaišiukas

Kaina : € 20 / 69.06 Lt

Miegmaišiukas kūdikiui (bambuko pluoštas)

Bambuko pluošto miegmaišiukas yra patogus naudoti kūdikiams pirmuosius gyvenimo mėnesius ne tik nakčiai, bet ir visai dienai. Kūdikis jausis lyg mamos pilvelyje, galės spardytis, bus šilta, o Jums bus patogu pakeisti sauskelnes. Miegmaišiukas apačioje atsilenkia, pasikelia į viršų. Pakeisite sauskelnę ir vėl lengvai, aprengsite vaikutį.

Miegmaišiuko rankovėlių gale yra pasiūtos atsilenkiamos pirštinytės. Todėl nereikės Jums papildomų pirštinėlių kūdikiui.

Bambukinis miegmaišis
Be visų bambuko pluoštui būdingų savybių, reiktų pažymėti, jog viena iš daugelio priežasčių, kodėl taip tėvelių yra mėgstami bambukiniai drabužiai vaikams, tai kad jie pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Bambuko pluošto miegmaišiukuose nesirenka ir nesidaugina bakterijos ir alergenai, todėl jie yra tobuli jautriai ir/ar į alergiją linkusiai vaikučio odelei. Daugelis tėvų sako, jog bambuko pluošto drabužiai buvo vienintelė išeitis, odos problemų turintiems vaikučiams.
Miegmaišiukai iš bambuko labai gerai sugeria prakaitą, todėl Jūsų kūdikiai nebus šlapi nuo prakaito. Taip pat pasižymi šilumos kontrolės savybėmis. Bambuko audinys "kvėpuoja", todėl sugeba vasaros karštomis dienomis išlaikyti kūną nesukaitusį ir sausą, o vėsiomis žiemos dienomis - šiltą.

Sudėtis ir priežiūra:
95% bambuko viskozės pluoštas, 5% sertifikuota ekologiška medvilnė.

Įsigyti galite mūsų internetinėje parduotuvėje "Drabužiai vaikams internetu" www.drabuziai-vaikams-internetu.lt/rubeliai-kudikiams/patalyne-pledai/miegmaisiukas-kudikiui-bambuko-pluostas

Kontaktinė informacija
Vardas : Drabužiai vaikams internetu
Telefonas : +370 65644183
El. paštas : gedvile.sakalauskaite@gmail.com
Miestas : Vilnius
Svetainė : www.drabuziai-vaikams-internetu.lt

Panašūs skelbimai

Kaina : € 6 eur už 1 Miestas : Vilnius
dydis 62/68

dydis 62/68

Kaina : € Pandora Co Miestas : Jurbarkas


Kaina : € Réplicas d Miestas : Jurbarkas