Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Rūbeliai / Mergaitėms / Batukai Ortopediniai D.D.Step batukai vaikams

grįžti atgal
data : 2016-04-28 12:58
Peržiūrų skaičius : 5022

Ortopediniai D.D.Step batukai vaikams

Kaina : € nuo 20 / 0.00 Lt

Ortopediniai D.D.Step batukai vaikams „D.D.Step" - tai Budapešte (Vengrija) įsikūrusi įmonė, užsiimanti aukštos kokybės avalynės vaikams gamyba, kurioje rankų darbas derinamas su pažangiausiomis avalynės gamybos pramonėje taikomomis technologijomis. Kiekvienas batas yra gaminamas su ypatingu dėmesiu – kiekvienas jų yra unikalaus dizaino.

„D.D.Step" kuria batus, kurie yra ne tik madingi, patogūs ir gražūs, bet ir puikiai atitinka anatominę augančio vaiko pėdos formą ir prisitaiko prie mažylių pėdų įvairios kasdienės veiklos metu.

BATŲ PRIVALUMAI:

• „D.D.Step" puikios tekstūros ir itin minkšti natūralios odos batai.

• „D.D.Step" avalynės padai gaminami iš natūralaus kaučiuko. Aukštos kokybės guma užtikrina bato pado ilgaamžiškumą. Jos atsparumo dėka batai ilgiau nesusidėvi. Padai - guminiai, lankstūs, ilgalaikiai ir lengvučiai.

• Ortopediniai „D.D.Step" batukai gaminami iš aukščiausios kokybės odos. Oda padengiama specialiai vaikų avalynei skirta danga.

• „D.D.Step" batų nosys ir kulnai yra pakietinti, kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį. Tai užtikrina didesnį batų patvarumą. Komfortabilūs įtvarai (tvirtas užkulnis) sumažina vaiko kojyčių nuovargį, leidžia taisyklingai jas laikyti ir lengvai judėti.

• Visas batų detales „D.D.Step" gamina iš aukštos kokybės medžiagų. Todėl ir vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gamina iš odos. Tai užtikrina geresnį oro pralaidumą.

• Tai ortopedinius reikalavimus atitinkanti natūralios odos avalynė.

Kur pirkti batus vaikams?

Mūsų internetinėje parduotuvėje: www.musuvaikams.lt

Vilniuje ir Kaune pasimatuokite ir išsirinkite iš 3 skirtingų dydžių pristatymo į namus metu arba nemokamo atsiėmimo vietoje: Savanorių 192-220, Kaune; Justiniškių 91 (Norfa), Vilniuje. Konsultacija tel.: 865655019 (savaitgaliais ir darbo dienomis), el. paštu: info@musuvaikams.lt

Nemokamas pristatymas į namus visoje Lietuvoje!

į tinklapį

Kontaktinė informacija
Vardas : UAB "Auklė į namus"
Telefonas : 861467556
El. paštas : info@musuvaikams.lt
Miestas : Vilnius
Svetainė : www.musuvaikams.lt

Panašūs skelbimai

Kaina : € 5.79 Miestas : Klaipėda
Kedukai

Kedukai