Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Rūbeliai / Berniukams / Bliuzoniukai plastikiniai langai internetu

grįžti atgal
data : 2021-02-26 13:50
Peržiūrų skaičius : 113

plastikiniai langai internetu


Kas yra plastikiniai langai?

 

Plastikiniai langai iš tikrųjų yra pagaminti iš PVC, poli vinilchlorido. Ši medžiaga naudojama kaip alternatyva stiklui dėl savo mažų sąnaudų ir temperatūros izoliacinių savybių. Jis taip pat naudojamas dėl savo lankstumo ir atsparumo UV spinduliuotei, be blukimo ar spalvos.

 

Kodėl jie naudojami?

 

Plastikiniai langai naudojami daugelyje šalių, pavyzdžiui, Australijoje, Amerikoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Jungtinėje Karalystėje ir dar daugiau. Jie buvo sukurti siekiant pakeisti tradicinį ir brangų grūdintas stiklas. Su tik šiek tiek biudžeto savybių, pavyzdžiui, šilumos izoliacija gali būti pasiektas. Be to, kadangi jis nėra sulaužomas, jis yra daug saugesnis nei stikliniai langai. Ši medžiaga taip pat yra labai lengva, todėl pastato svoris nepadidės.

 

Kaip pagaminti plastikiniai langai?

 

Kad plastikinis langas būtų sukurtas pelėsis, medžiaga švirkščiama į pelėsį ir sukietėja apie 10 minučių. Kai procesas bus baigtas, jis išeina kaip galutinis produktas. Yra keletas įmonių, kurios naudoja šį procesą masinei gamybai, tačiau jos turi tik galimybę gaminti mažus langus (namams). Jei norite didelių langų (dangoraižių), jiems gaminti reikia kitokios rūšies pelėsių ir medžiagos. Norėdami pasiekti šį rezultatą, turite naudoti labai aukštą temperatūrą ir slėgį, todėl jis yra lėtas ir brangus procesas.

 

Kokie privalumai?

 

Plastikiniai langai yra prieinami, jie gali būti pagaminti ir sumontuoti nedideliu laiko intervalu, yra lengvi ir nereikalauja specialios priežiūros. Jis turi labai geras izoliacines savybes ir viduje negeneruoja šilumos ar šalčio. Jie taip pat yra lengvai valomi, nes jie turi lygų paviršių be aštrių briaunų, kurios gali sukelti įbrėžimus. Kadangi jis buvo sukurtas kaip alternatyva stiklo langams, tai yra daug saugiau namams, viešbučiams, biurams ar net ligoninėms. Nėra pavojaus, kad bus sužeistas, nes medžiaga yra lanksti ir atsparesnė cheminėms reakcijoms su kitomis medžiagomis.

plastikiniai langai, plastikiniai langai kaina, plastikiniai langai internetu, plastikiniai langai Megamas.lt, megamas, megamas.lt, UAB Megamas

Kontaktinė informacija
Vardas : Donatas
Telefonas : 831357250
El. paštas : donatasnavickas9@gmail.com
Miestas : Vilnius
Svetainė : https://www.megamas.lt/produktai/plastikiniai-langai/

Panašūs skelbimai