Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Paslaugos vaikams Mados būrelis mergaitėms

grįžti atgal
data : 2015-12-07 15:36
Peržiūrų skaičius : 6102

Mados būrelis mergaitėms

Kone kiekviena mergaitė svajoja apie modelio karjerą, nori būti pastebėtai, vaikščioti podiumu, šypsotis prieš fotokameras, tapti žvaigžde, tačiau mes manome, jog nemažiau svarbu yra geros manieros, etiketo išmanymas, grakšti laikysena, mokėjimas bendrauti bei nesutrikti įvairiose situacijose – būtinos damos savybės, kurias būtinomis laikė dar mūsų senelės, ir kurios visai nepavaldžios laikui. Jei Tu esi viena iš tų mergaičių, kuri nori būti pripažinta šiandien, tačiau vertina ir klasikines vertybes, kviečiame prisijungti prie mūsų grupės. Mūsų tikslas – Tavo sėkmė!

                      Mūsų mergaičių modelių būrelyje praktiniuose bei teoriniuose užsiėmimuose išmokstama ne tik pozavimo pagrindų, drąsiai jaustis prieš fotoobjektyvą, būnant dėmesio centre, išlikti žavinga net ir sudėtingose situacijose, tačiau mokoma ir etiketo pagrindų, lavinama taisiklinga laikysena, tobulinama grakšti eisena. Mokome vaidybos pagrindų.

Pažangioms mergaitėms yra galimybė ne tik dalyvauti įvairiuose renginiuose, bei modelių konkursuose, bet ir fotografuotis įvairiuose vaikiškuose žurnaluose.

Priimame 3 – 14 metų mergaites

 

MOKOME:

• Taisiklingos laikysenos;

• Vaidybos pagrindų;

• Etiketo taisyklių ir pagrindų (orientuojamės į diplomatinį, britiškąjį ir amerikeitiškąjį etiketą, tačiau Tėveliams pageidaujant, etiketo kursas gali būti išplėstas);

• Demonstruoti madas;

• Drąsiai jaustis prieš fotokameras ar žmonių minią

• Etikos ir estetikos pagrindų;

• Ugdome atsakomybės ir pareigos jausmą.

 

Užsiėmimai vyksta: 1, 2 arba 3 kartus per savaitę

Užsiėmimų Trukmė :  45 min.

 

Kaina : 12 užsiėmimų kaina – 45 EUR, 8 užsiėmimų kaina – 30 EUR , 4 užsiėmimų kaina - 15 eur.

Kontaktinė informacija
Vardas : Evelina
Telefonas : +37062671199
El. paštas : evelina.ziminaviciute2014@gmail.com
Miestas : Vilnius

Panašūs skelbimai