Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Beinitas Pedikiuro kede

grįžti atgal
data : 2021-04-01 14:51
Peržiūrų skaičius : 97

Beinitas Pedikiuro kede


Kaina : € 1 / 3.45 Lt

 

Pedikiūro kėdė yra tokia pati kaip manikiūro kėdė. Tai kėdė, kurioje kažkas gali turėti savo nagus supjaustyti ir paduotas, o galėtų pailsėti kojas vandens baseine.

 

Yra trys pagrindinės pedikiūro kėdės:

-Pėdų vonia pedikiūro kėdės: Šios kėdės turi du baseinus, vienas kliento kojų ir vienas asmeniui, suteikiant pedikiūro. Kliento baseinas taip pat turi reguliuojamą atsilošusį ir porankį, kad jie galėtų atsilenkti ir atsipalaiduoti, o palepinti.

-Laisvų rankų pedikiūro kėdės: Šios kėdės leidžia operatoriui duoti pedikiūro neliesdami kieno nors kito kojų. Tai leidžia vienam asmeniui duoti pedikiūrą, o kitas - manikiūrą.

-Rankų pėdų derinys pedikiūro kėdės: Šios kėdės turi kliento rankų ir kojų baseinas. Kėdėje taip pat yra rankinis poilsis, leidžiantis klientui pasilenkti į priekį, kol jų rankos yra paduodamos arba masažuojamos.

 

Pedikiūro kėdės kaina yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios nebus rūdžių ar sulaužytų, net jei jos sušlaptų. Tai leidžia juos lengviau valyti po kiekvieno kliento nei įprastos kėdės, todėl jie taip pat yra saugesni ir sanitariškesni. Visa tai padeda pedikiūro kėdes padaryti daug patogesnes nei įprastos kėdės ir užtikrina, kad žmonės jaustųsi palepinti, kai jie eina į pėdų masažą.

 

Pedikiuro kedes kaina yra brangiausia manikiūro kėdė, nes jie yra pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų. Jie taip pat yra daug patogesni nei įprastos manikiūro kėdės, todėl jie yra verti papildomų išlaidų. Patogumo faktorius taip pat yra didelis pliusas, leidžiantis žmonėms rūpintis kojomis ir rankomis, atsipalaiduojant vienoje vietoje. Tai ypač naudinga ekspozicijos nustatymams, kai yra daug klientų, kurie rūpinasi.

 

http:// https://beinitas.lt/gultai/365-kosmetologinis-pedikiuro-fotelis-azzurro-708as-pedi-3-s.html

Kontaktinė informacija
Vardas : beinitas
Telefonas : 8654545202
El. paštas : rogersmary163@gmail.com
Miestas : Jonava
Svetainė : https://beinitas.lt

Panašūs skelbimai

Kaina : € 800000 Miestas : Ignalina
james eric

james eric