Skelbimai TIK vaikams!Skelbimai TIK vaikams!

Karjeros stovykla Druskininkuose

grįžti atgal
data : 2019-02-15 14:46
Peržiūrų skaičius : 1271

Karjeros stovykla Druskininkuose

Kaina : € 360-425 / 1243.01 Lt

Edukacinė bendrovė KALBA jau šešioliktus metus organizuoja smagias ir nepamirštamas tarptautines kalbines stovyklas Druskininkuose ir jau antrus metus kviečia į tarptautinę Karjeros stovyklą „Pažink savo prigimtis“. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir profesionalūs karjeros užsiėmimai – viskas kartu.

Šią vasarą praleisk atostogas aktyviai ir prasmingai. Geriau pažink save bei sužinok, kaip išnaudoti savo potencialą sėkmingai karjerai bei įgyk sėkmei reikalingų įgūdžių.

Statistiškai jauni žmonės savo karjeros pasirinkimui skiria vos keletą valandų, o KALBA Karjeros stovyklos dalyviai įvairiems karjeros užsiėmimams skirs visą savaitę – net 20 akademinių valandų.

Karjeros stovyklos Pažink savo prigimtis“ metodika paremta KALBA Multiple Natures autoriaus, edukologo, psichologo, keletos knygų autoriaus Steveno Rudolpho mokymo teorijomis.

Mokymo stovykloje pagrindas – praktiniai užsiėmimai ir diskusijos. Neformalaus ugdymo metodų pagalba, stovyklos dalyviai išbandys įvairių įtraukiančių praktinių užsiėmimų, kurie padės geriau pažinti save ir parodys, kaip nukreipti savo potencialą tinkama linkme.

Amžius: 13-19 m. jaunuoliams

 

Daugiau informacijos rasite: http://www.kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/karjeros-stovykla/

Kontaktinė informacija
Vardas : UAB „Kalba.Lt“
Telefonas : 8 800 30030
El. paštas : info@kalba.lt
Miestas : Kaunas
Svetainė : www.kalba.lt

Panašūs skelbimai